Dominika Oczyńska

Dominika-Oczynska.jpg (164 KB)

Dominika Oczyńska

Wykształcenie na kierunkach Pedagogika specjalna (Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną) oraz Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

U podstaw jej pracy leżą kreatywność i ambicja. Pracę pedagoga specjalnego wykonuje ze świadomością, że okres wczesnego dzieciństwa jest szczególnie ważny dla rozwoju człowieka. Wszystkie sukcesy dzieci, te duże i te mniejsze, motywują ją do dalszych działań i rozwoju. Dlatego bierze udział w wielu dodatkowych kursach i szkoleniach, m.in. Kurs Terapii Behawioralnej, Trudne Zachowania Dziecka ze Spektrum Autyzmu i „Jak pracować z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych”.


Poza pracą jest w ciągłym ruchu: spaceruje po górach, jeździ na nartach i rowerze; lubi maratony filmowe, koncerty i towarzystwo przyjaciół. Poszukiwaczka miejsc, które warto odwiedzić. Przedszkole wspomina jako miejsce wspólnych zabaw i miejsce, w którym odkrywała swój talent aktorski – była bałwankiem we wspaniałym stroju. Bałwankowi często spadał marchewkowy nos, ale i tak był bardzo szczęśliwy.