Anna Stajno

Anna-Stajno.jpg (195 KB)

Dyrektor

Studiowała pedagogikę w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki. Ukończyła również Kolegium Nauczycielskie o specjalności pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki  z informatyką w kształceniu niepełnosprawnych oraz uzupełniające studia na kierunku pedagogika w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki, a także studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. 

Najważniejsze jednak jest to, że bez niej nie byłoby TIKI – jest jej założycielką. Spełniła swoje marzenie o pracy z dziećmi. Ich energia i radość życia są tym, co sprawia, że zawód, który wybrała jest tak wyjątkowy.

Wspomnienia z przedszkola, cóż mała Ania nie była zbyt zadowolona. Niezadowolenie było spowodowane przymusowym „leżakowaniem”, kto by spał kiedy w koło czeka tyle przygód? Dlatego w Tice każdy maluch odpoczywa wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuje. Prywatnie jest pełna energii, a rodzina jest dla niej wszystkim. Chwile spędzane z najbliższymi kolekcjonuje w pamięci jako najcenniejsze skarby. Podróże, kuchnia, kultura to pasje, które rozwija wraz bliskimi.