Marta Fabjan

Marta-Fabjan.jpg (156 KB)

Marta Fabjan

Wykształcenie w kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z elementami integracji sensorycznej.

Uczestniczka wielu kursów i szkoleń, które pomagają jej pogłębiać umiejętności, po to by jak najlepiej mogła wspierać dzieci w ich codziennym dążeniu do rozwoju; m.in. z zakresu pedagogiki zabawy, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, zabaw i ćwiczeń sensomotorycznych dla dzieci młodszych, zabaw muzyczno - ruchowych. O wyborze pracy zawodowej zdecydowała bardzo wcześnie, bo tuż po szkole średniej kiedy to dostała się na staż do przedszkola; już wiedziała, że nie chce robić w życiu niczego innego. A właściwie to jeszcze wcześniej – kiedy jako mała dziewczynka sadzała misie w kółku i uczyła je czytać i pisać.

Z przedszkola zapamiętała panią Danusię i czytane przez nią bajki oraz zabawy w fryzjera, po których, niestety, włosy nie wyglądały zbyt dobrze. Jest osobą spokojną i otwartą na ludzi. Praca z dziećmi jest tym co uwielbia robić na co dzień.