Strona główna / Strona startowa / Witamy / Strefa rodzica

Strefa rodzica

Kilka ważnych informacji

Nasze placówki kożystają z aplikacji INSO.pl do komunikacji z rodzicami, wszelkie informacje, rozliczenia czy ogłoszenia są zamieszczane za pomocą programu.

Gdy twoje dziecko uczęszcza do naszej placówki, koniecznie musisz posiadać konto w aplikacji, jeżeli jeszcze go nie masz skontaktuj się z sekretariatem.

Pobierz aplikację na urządzenia mobilne aby zawsze mieć aplikację przy sobie.

badge-apple.svg (6 KB)        badge-google.svg (6 KB)

Poznaj możliwości konta rodzica

inso2.png (3 KB)


Godziny funkcjonowania. Informujemy, że o Nasze placówki są czynne już od godziny 6:30 do godziny 17:30, w okresie feri zimowych oraz letnich od godziny 6:30 do godziny 16:00 (dodatkowo jest pełniony dyżur do godz. 17.30).

Choroby.Jeśli Wasze Dziecko zachoruje prosimy o przekazanie tej informacji do placówki. Gdy Dziecko już wyzdrowieje, również prosimy o informacje dzień wcześniej, że Przedszkolak przyjdzie następnego dnia do przedszkola.

Zabawki. Dzień z zabawką !!! W każdy piątek nasze przedszkolaki mogą przynieść do przedszkola własną zabawkę.

Mycie zębów. Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda :) Prosimy o zaglądanie do łazienki, w celu sprawdzenia stanu szczoteczki (gdy włókna są powyginane, trzeba wymienić szczoteczkę) oraz sprawdzenia czy nie kończy się pasta do zębów. Tika przypomina, iż szczoteczkę trzeba koniecznie wymieniać co 3 miesiące oraz po chorobach zakaźnych.