Strona główna / Strona startowa / Witamy / Strefa rodzica

Strefa rodzica

Kilka ważnych informacji

Nasze placówki kożystają z aplikacji INSO do komunikacji z rodzicami, wszelkie informacje, rozliczenia czy ogłoszenia są zamieszczane za pomocą programu.

Gdy twoje dziecko uczęszcza do naszej placówki, koniecznie musisz posiadać konto w aplikacji, jeżeli jeszcze go nie masz skontaktuj się z sekretariatem.

Obsługa programu może odbywać się po zalogowaniu się na stronie www.inso.pl lub poprzez instalację aplikacji, która jest przystosowana na urządzenia mobilne. Płatności za czesne wykonywane sią tylko za pomocą programu, są one bowiem realizowane jako „szybki przelew” i w chwilę są widoczne na koncie dzieci. Nieobecności są również zgłaszane tylko przez Rodziców w aplikacji do godziny 9:00 każdego dnia co powoduje nienaliczenie opłaty za posiłki i odliczenie w kolejnym miesiącu od kwoty na fakturze. W przypadku choroby bądź wyjazdu można nieobecności zaznaczać grupowo, nie trzeba wykonywać tego codziennie. Odeszliśmy od komunikacji mailowej, ponieważ chcieliśmy wyeliminować trafiające do spamu wiadomości, literówki w adresach mailowych itp. Komunikujemy się z Rodzicami w programie indywidualnie przez „wiadomości” oraz grupowo na  „tablicy ogłoszeń”, na której znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące aktualności, komunikatów oraz wydarzeń. Część z nich ma odzwierciedlenie w „kalendarzu” do którego Rodzice mają dostęp.

Pobierz aplikację na urządzenia mobilne aby zawsze mieć aplikację przy sobie.

badge-apple.svg (6 KB)        badge-google.svg (6 KB)

Poznaj możliwości konta rodzica

inso2.png (3 KB)


Godziny funkcjonowania. Informujemy, że o Nasze placówki są czynne już od godziny 6:30 do godziny 17:30, w okresie feri zimowych oraz letnich od godziny 6:30 do godziny 16:00 (dodatkowo jest pełniony dyżur do godz. 17.30).

Choroby.Jeśli Wasze Dziecko zachoruje prosimy o przekazanie tej informacji do placówki. Gdy Dziecko już wyzdrowieje, również prosimy o informacje dzień wcześniej, że Przedszkolak przyjdzie następnego dnia do przedszkola.

Zabawki. Dzień z zabawką !!! W każdy piątek nasze przedszkolaki mogą przynieść do przedszkola własną zabawkę.

Mycie zębów. Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda :) Prosimy o zaglądanie do łazienki, w celu sprawdzenia stanu szczoteczki (gdy włókna są powyginane, trzeba wymienić szczoteczkę) oraz sprawdzenia czy nie kończy się pasta do zębów. Tika przypomina, iż szczoteczkę trzeba koniecznie wymieniać co 3 miesiące oraz po chorobach zakaźnych.