Strona główna / Strona startowa / Witamy / Strefa rodzica

Strefa rodzica

Kilka ważnych informacji

Nasze placówki korzystają z aplikacji INSO do komunikacji z rodzicami, wszelkie informacje, rozliczenia czy ogłoszenia są zamieszczane za pomocą programu.

Gdy twoje dziecko uczęszcza do naszej placówki, koniecznie musisz posiadać konto w aplikacji, jeżeli po podpisaniu umowy nie dostałeś wiadomości o aktywacji konta z adresu powiadomienia@inso.pl, pilnie skontaktuj się z sekretariatem.

Obsługa programu może odbywać się po zalogowaniu się na stronie www.inso.pl lub poprzez instalację aplikacji, która jest przystosowana na urządzenia mobilne. Płatności za czesne oraz wyżywienie wykonywane sią za pomocą programu, są one bowiem realizowane jako „szybki przelew” i w chwilę są widoczne na koncie dzieci, istnieje tez możliwość wykonywania płatności tradycyjnym przelewem. Odeszliśmy od komunikacji mailowej, ponieważ chcieliśmy wyeliminować trafiające do spamu wiadomości, literówki w adresach mailowych itp. Komunikujemy się z Rodzicami w programie indywidualnie przez „wiadomości” oraz grupowo na  „tablicy ogłoszeń”, na której znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące aktualności, komunikatów oraz wydarzeń. Część z nich ma odzwierciedlenie w „kalendarzu” do którego Rodzice mają dostęp. Zdjęcia z zajęć wykonywane w placówce trafiają do galerii zdjęć gdzie dostęp mają tylko zalogowani użytkownicy aplikacji.

Pobierz aplikację na urządzenia mobilne aby zawsze mieć aplikację przy sobie.

badge-apple.svg (6 KB)        badge-google.svg (6 KB)

Poznaj możliwości konta rodzica

inso2.png (3 KB)


Choroby. Jeśli Wasze Dziecko zachoruje prosimy o przekazanie tej informacji do placówki. Gdy Dziecko już wyzdrowieje, również prosimy o informacje dzień wcześniej, że Przedszkolak przyjdzie następnego dnia do przedszkola.

Mycie zębów. Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda :) Prosimy o zaglądanie do łazienki, w celu sprawdzenia stanu szczoteczki (gdy włókna są powyginane, trzeba wymienić szczoteczkę) oraz sprawdzenia czy nie kończy się pasta do zębów. Tika przypomina, iż szczoteczkę trzeba koniecznie wymieniać co 3 miesiące oraz po chorobach zakaźnych.